امداد خودرو_شرایط فروش ایران خودرو

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، پیش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات شرکت ایران خودرو از روز سه شنبه مورخ 97/07/03 تا زمان تکمیل ظرفیت، به شرح ذیل اعلام می گردد. شایان ذکر است باتوجه به لزوم تسهیل در فرایند ثبت نام خودرو، فروش خودروها  در 6 روز و براساس اولین رقم سمت راست کدملی به ترتیب ذیل انجام می شود. از طریق سایت زیر میتوانید نسبت به ثبت نام فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام بفرمایید.

خودروهای پژو 206 تیپ2 و 206 تیپ 5، پژو405 جی ال ایکس ،سمند ال ایکس، سورن ای ال ایکس، رانا ،دنا و وانت آریسان در این پیش فروش قابل عرضه است.

 

شرایط پیش فروش در این طرح یادآور شد:

در پيش فروش ويژه اين شركت، جهت جلوگيري از ترافيك مشتريان بر روي وب سايت فروش و اتلاف وقت و سرعت بخشيدن به فرآيند ثبت نام، كد ملي مشتريان براساس رقم سمت راست به شش گروه تفكيك مي شود و در هر روز فقط مشتريان با كد ملي تعیین شده مي توانند اقدام به ثبت نام کنند. ظرفیت ثبت نام، بین روزهای مختلف و متناسب با کد ملی های مختلف تسهیم شده است.

 ظرفیت هر روز در ساعت 10 صبح روز اعلام شده در بند زیر فعال و قابل ثبت نام خواهد بود. ایران خودرو که اخیرا با اعلام شرایط فروش خاص خود از غلبه بر بازار دلالان خبر داده بود حالا شرایط فروش جدیدی را با امکان صلح و کسب سود اعلام کرده است که شامل خودروهای مشخصی نمی شود. در واقع ایران خودرو در ماقبل بخش اسم خودرو، عنوان "تمام خودروهای قابل عرضه" را اعلام کرده است. از این رو در یک کلام می توان نتیجه گرفت که شرایط فروش جدید  ایران خودرو مخصوص سرمایه گذاران و دلالان اعلام شده است تا ایشان بتوانند به لطف تزریق نقدینگی، از سود سالانه 15 یا 16 درصد بهره مند شوند، این درحالیست که موعد تحویل تمام خودروهای عرضه شده در این طرح پیش فروش حدود یکسال دیگر و در نیمه نخست سال 98 اعلام شده است از این رو متقاضیان واقعی در صورت درخواست سواری یک خودرو با اسم نامشخص ناچار به رفتن به لیست انتظاری یک ساله هستند.

گروه یک: از روز سه شنبه 97/07/03 برای مشتریانی که اولین رقم سمت راست کدملی آنها 1 باشد.

گروه دو: از روز چهار شنبه 97/07/04 برای مشتریانی که اولین رقم سمت راست کدملی آنها 2 و 3 باشد.

گروه سه: از روز پنج شنبه 97/07/05 برای مشتریانی که اولین رقم سمت راست کدمل4 و 5 باشد.

گروه چهار: از روز شنبه 97/07/07 برای مشتریانی که اولین رقم سمت راست کدملی آنها 6 و 7 باشد.

گروه پنج: از روز یکشنبه 97/07/08 برای مشتریانی که اولین رقم سمت راست کدملی آنها 8 و 9 باشد.

گروه ششم: از روز دوشنبه 97/07/09 برای مشتریانی که اولین رقم سمت راست کدملی آنها 0 باشد.

 قواعد و نکات مهم:

1- ثبت نام در این بخشنامه صرفاً برای مشتریانی که دارای گواهینامه خودرو (تاریخ صدور گواهینامه قبل از ثبت نام) هستند، امکانپذیر است. لذا نمایندگی می بایست کپی

2- گواهینامه مشتریان (ممهور به مهر نمایندگی) را به همراه سایر مدارک الزامی به سازمان تحویل نماید.

3- ثبت نام در این بخشنامه صرفاً برای مشتریان خودرو اولی و افرادی که مالک خودرو نیستند، (اعم از خودروی ایران خودرویی و یا غیر ایران خودرویی) مجاز هستند.

4- در خصوص موارد فوق، در هنگام ثبت نام صحت اطلاعات براساس خوداظهاری مشتری کنترل می شود. اما در زمان تحویل صحت اظهارات متقاضیان براساس مستندات کنترل خواهد شد.

5- در این بخشنامه هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک دستگاه خودرو است. ثبت نام در این بخشنامه برای مشتریانی که اخیرا در شرکت سایپا ثبت نام نموده اند، امکانپذیر نیست.

6- قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان تحویل خودرو تعیین خواهد شد.

 زمان فعال سازی این بخشنامه: ساعت ۱۰ صبح روزهای سه شنبه 97/07/03 الی دوشنبه 97/07/09 براساس زمانبندی تعیین شده است.